Redakcja serwisu - Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Redakcja serwisu

Administracja merytoryczna serwisu internetowego:

Milena Podgórska
Starszy Specjalista
milena.podgorska@strazgraniczna.pl
Andrzej Ćwikliński
andrzej.cwiklinski@strazgraniczna.pl
Tomasz Sul
tomasz.sul@strazgraniczna.pl
Wojciech Bardabusz
wojciech.bardabusz@strazgraniczna.pl
Joanna Kozik
joanna.kozik@strazgraniczna.pl
Teresa Żygadło
teresa.zygadlo@strazgraniczna.pl
Jarosław Paprota
inspektor
jaroslaw.paprota@strazgraniczna.pl
Łukasz Majorowski
lukasz.majorowski@strazgraniczna.pl
Sylwia Markowska
sylwia.markowska@strazgraniczna.pl
Beata Żemajko - Janków
beata.zemajko-jankow@strazgraniczna.pl
Katarzyna Walusiak
katarzyna.walusiak@strazgraniczna.pl
Sylwia Gierszyńska
sylwia.gierszynska@strazgraniczna.pl
Artur Łukomski
artur.lukomski@strazgraniczna.pl
Marek Ścibek
marek.scibek@strazgraniczna.pl
Elwira Seges
elwira.seges@strazgraniczna.pl

do góry